logo
Barz Casino
Barz Casino

Barz Casino - Tule mukaan peliin

Tervetuliaisbonus:

100% jopa $1,100 + 250 ilmaiskierrosta

Lunasta bonus
Maksut
ShadeS.hade +242.71 USD
Lucky Bro Hold & Win
glitch.glitch +439.33 USD
Cash'n Fruits Fortune 100
xd_roplet_xdroplet +204.57 USD
Fantastic Beast
vebxO +12.56 USD
Book HOTFIRE
cryptGcrypt +191.44 USD
Last Samurai
mintxmint +439.48 USD
100 Lucky Clover
v.antaVanta123 +394.85 USD
4 Fantastic Fish Gold Dream Drop
SmeljtSmeljt463 +318.42 USD
Mad Jack Hold & Win
vxolt.vxolt +375.29 USD
100 Jokers
spire.spire880 +204.94 USD
Eye of Gold
vanta123vanta456 +49.75 USD
Aztec Chief
wirred.123wirred +497.90 USD
Sticky Piggy
Uflux +322.72 USD
CoinFlip
CjunkCjunk +97.60 USD
Bulldozer
novaVnova +27.19 USD
Blazing Hells Bells
yJunk +369.64 USD
Apple Of Fortune
wiredH +413.88 USD
Kick Ass
WiredWired +127.93 USD
3 Secret Cities
s.meeltsmeelt +326.65 USD
60 Second Heist
crypthcrypt +494.12 USD
Lucky Fruit Wins 100

Tervetuloa Barz Casino:hen

Barz on nettikasino, joka on täynnä suosittuja kolikkopelejä, live-kasinopelejä ja suuria jättipottipelejä kasinon aulassa. Uudet pelaajat voivat lunastaa tervetuliaisbonuksen ja ilmaiskierroksia valituissa kolikkopeleissä, kun taas säännölliset turnaukset ja VIP-edut palkitsevat aktiivisia pelaajia. Nopeat ja turvalliset maksutavat, kuten PayPal, Skrill, Neteller ja Paysafecard, takaavat sujuvat kotiutukset ja mobiilipelaamisen toimivuuden älypuhelimissa ja tableteissa. Voit selata esiteltyjä pelejä, liittyä live-pöytiin tai jahdata progressiivisia jättipotteja yhden yksinkertaisen, mobiiliystävällisen käyttöliittymän kautta.

Lisätietoja Barz Casino:stä

Barzia operoi White Hat Gaming Limited, ja se toimii MGA/B2C/370/2017- ja UK Gambling Commissionin (tilinumero 52894) lisenssien alaisuudessa. Sivusto tukee GBP- ja EUR-valuuttoja, tarjoaa laajan noin 4 500–5 000 pelin kirjaston, joka sisältää kolikkopelejä, pöytäpelejä ja live-jakajapelejä, ja on optimoitu mobiilipelaamiseen responsiivisen verkkosovelluksen kautta (mainitaan myös sovellus). Tukea on saatavilla live-chatin ja sähköpostin kautta.

Ominaisuus Tiedot
Lisenssi MGA/B2C/370/2017; UK Gambling Commission (tilinumero 52894)
Operaattori White Hat Gaming Limited
Kielet englanti
Valuutta GBP, EUR
Pelit Noin 4 500–5 000 peliä: kolikkopelejä, pöytäpelejä, live-jakajapelejä
Maksutavat Visa, MasterCard, Apple Pay, MuchBetter, Neteller, Skrill, PayPal, Paysafecard, Trustly, pankkisiirto
Mobiili Responsiivinen mobiilisivusto; sovellus mainittu
Tuki Live-chat, sähköposti

Kasinopelejä Barz Casino:llä

Barzista löydät tuhansia kolikkopelejä, korkean voittopotentiaalin jackpot-pelejä, täyden live-kasinon ja nopeita instant-pelejä. Selaa esiteltyjä pelejä ja kokeile valikoituja kolikkopelejä demotilassa testataksesi uusia julkaisuja ennen oikean rahan panostamista, tai hyppää suoraan live-pöytiin ja jackpot-peleihin.

Kolikkopelit ja jackpotit

Sukella videopeleihin ja progressiivisiin jackpot-peleihin Barzissa, klassisista kiekkopeleistä nykyaikaisiin pelimekaniikkoihin. Kokeile demopelaamista valikoiduissa peleissä testataksesi voittolinjoja, tai pane panoksia ja tavoittele suuria jackpoteja sekä säännöllisiä esillä olevia progressiivisia pudotuksia.

Esitellyt pelit

Tutustu Barzin esiteltyyn valikoimaan, josta löydät suosittuja kolikkopelejä, viimeaikaisia julkaisuja ja esille nostettuja pöytäpelejä. Löydät uusia videokolikkopelejä rinnakkain mainostettujen ruletti- ja blackjack-pöytien kanssa, ja paikoin tarjolla on ilmaiskierroksia sekä pelipudotuksia liittyen käynnissä oleviin kampanjoihin.

Nopeat pelit

Barzin nopeat pelit sisältävät crash-pelejä, raaputusarpoja ja muita pikapelejä, jotka on suunniteltu lyhyisiin pelisessioihin. Pelaa demokierroksia tai panosta oikealla rahalla nopeissa peleissä, jotka sopivat aikarajoitetulle pelaamiselle ja satunnaisille kierroksille pidempien sessioiden välissä.

Live-kasino

Liity Barzin live-jakajahuoneisiin pelataksesi blackjackia, rulettia ja baccaratia reaaliaikaisesti lähetettyinä sekä RNG-pöytäpelien rinnalla. Löydät useilta live-pöydiltä eri panostasoja, jotka sopivat pelibudjetillesi, sekä istumapaikkaturnauksia kun niitä on tarjolla.

Pöytäpelit

Barz tarjoaa täyden valikoiman pöytäpelejä, monista blackjack- ja rulettivarianteista baccarat- ja pokeripöytiin. Pelaa RNG-pöytäversioita tai liity live-vaihtoehtoihin, joissa on sekä matalan että korkean panoksen vaihtoehtoja vakiomuodoissa.

Uudet pelit

Pidä silmällä Barzin uusimpia saapumisia uusien kolikkopelien, tuoreiden pöytävarianttien ja valittujen jackpot-lisäysten vuoksi. Uusia pelejä kierrätetään säännöllisesti, ja ne saatetaan esitellä aloitusilmaiskierroksilla tai lyhyillä kampanjaeduilla.

Palveluntarjoajamme

Platipus - logo
Booming Games - logo
Blueprint provider logo
Evoplay - logo
Nolimit City official logo
Game Art provider logo
Evolution logo
Playn Go logo
Belatra Games logo
HackSaw Gaming logo
Bgaming - logo
Big Time Gaming - logo
Playson provider logo
Pocket Games Soft - logo
EGT Interactive official logo
Pragmatic Play - logo
Habanero - logo
Bet Soft provider logo
Spinomenal provider logo
Kalamba Games - logo

Barz Casino:n kasinon ominaisuudet

Barz tarjoaa tuhansia kolikkopelejä, livejakajapöytiä ja suuria jackpot-pelejä, sekä moniosaisen tervetulobonuksen ja ilmaiskierroksia, joilla pääset alkuun. Pelaa mobiilissa tai tietokoneella turvallisilla maksuvaihtoehdoilla ja nopeilla kotiutuksilla. Löydät suosittuja pelejä kuten Book of Dead, Starburst ja Gonzo’s Quest sekä päivittäisiä kampanjoita ja säännöllisiä turnauksia.

Maksut

Barzissa voit tallettaa ja nostaa tililtäsi käyttäen tuttuja vaihtoehtoja, kuten Visaa ja Mastercardia, sähköisiä lompakoita kuten PayPal, Skrill ja Neteller, sekä sovelluspohjaisia maksutapoja kuten Apple Pay ja MuchBetter. Paysafecard, Trustly ja pankkisiirto ovat myös tuettuja valitusta maksutavasta riippuen. Nostot tehdään samoilla tarjoajilla, kun se on mahdollista; tarkista kassa nähdäksesi tilillesi saatavilla olevat vaihtoehdot ja rajoitukset.

Nostovaihtoehdot

Maksutapa Vähimmäissumma Tyypillinen kotiutusaika Rajoitukset / Huomautukset
Pankkikortit (Visa, MasterCard, Maestro) £/€20 3-5 arkipäivää Ei kasinon veloituksia; välittäjä- tai pankkikulut voivat olla mahdollisia; korttikohtaiset rajoitukset
Apple Pay £/€20 3-5 arkipäivää Käsitellään kuten korttimaksut; rajoitukset riippuvat palveluntarjoajasta
Sähköiset lompakot (PayPal, Skrill, Neteller, MuchBetter) £/€20 24-48 tuntia Nopein vaihtoehto; useimmissa tapauksissa kasino ei veloita kuluja; palveluntarjoaja voi periä maksuja
Trustly / Rapid Transfer £/€20 1-3 päivää Välitön pankkimaksu siellä missä saatavilla; rajoitukset riippuvat menetelmästä
Pankkisiirto £/€20 3-7 arkipäivää Sopii suuremmille summille; pankkikulut voivat tulla

Talletustavat

Talletustapa Käsittelyaika Maksut Rajat
Visa / MasterCard Heti 0 20 - 10,000
Maestro Heti 0 20 - 5,000
Apple Pay Heti 0 20 - 10,000
MuchBetter Heti 0 20 - 5,000
Neteller Heti 0 20 - 10,000
Skrill Heti 0 20 - 10,000
PayPal Heti 0 20 - 10,000
Paysafecard Heti 0 20 - 250
Trustly Heti 0 20 - 20,000
Pankkisiirto 1 - 3 arkipäivää 0 20 - 50,000
Klarna Heti 0 20 - 5,000
Rapid Transfer Heti 0 20 - 10,000
Cashtocode Heti 0 20 - 250

Pankkivaihtoehdot

MetaMask logo
Revolut official logo
Discover official logo
Cash App official logo
UnionPay logo
Binance Pay official logo
PaysafeCard - logo
Litecoin logo
Google Pay - logo
MoneyGram - logo
Amazon Pay logo
PayPal logo
Trustly - logo
Mastercard logo
OpenSea - logo
Skrill - logo
Neteller - logo
Samsung Pay official logo
Klarna logo
Gumroad official logo

Tarjoukset Barz Casino:llä

Barz tarjoaa moniosaisen tervetuliaispaketin, jonka arvo voi olla enintään 2 250 € sekä 150 ilmaiskierrosta, lisäksi tarjolla on säännöllisiä talletusbonuksia ja kierroskampanjoita, kanta-asiakasohjelma pisteiden lunastuksineen, käteispalautuksen tapaisia palkintoja sekä VIP-etuisuuksia suuremmille pelaajille, joihin liittyy kierrätysvaatimuksia.

Tervetuliaistarjous

Barzilla saat 100% tervetuliaisbonuksen jopa £300 sekä 50 ilmaiskierrosta valituissa kolikkopeleissä. Minimitalletus £20; bonus hyvitetään automaattisesti kelpaavan talletuksen jälkeen. Bonukselle ja ilmaiskierrosten voitoille on 40-kertainen kierrätysvaatimus, ja ne vanhenevat 30 päivän kuluttua. Sovellettavat ehdot.

Ilmaiskierrosten bonus

Saat jopa 150 ilmaiskierrosta Barzilla vähintään £/€20 talletuksella. Ilmaiskierrokset jaetaan ensimmäisten kolmen talletuksen kesken; voittoihin sovelletaan 40x kierrätysvaatimusta ja ne vanhenevat 72 tunnin kuluttua hyvityksestä.

Kuukausibonus

Barzilla saat 25 % bonuksen (enintään 100 €) kuukausittaisesta uudelleenlatauksesta, vähimmäistalletus 20 €. Osallistu kassan kautta. Bonusvaroilla on 40-kertainen kierrätysvaatimus. Sovellettavat ehdot.

Käteispalautukset

Barz tarjoaa 10 % viikoittaista käteispalautusta enintään £/€50 oikeutetuille pelaajille. Sen voi lunastaa kanta-asiakasohjelman kautta oikean rahan peleistä aiheutuneista nettotappioista. Ilmoittautuminen voi olla tarpeen, ja sovellettavat yleiset ehdot pätevät.

VIP-klubi

Barz VIP tarjoaa erityiskohtelua: säännöllisiä käteispalautuksia, toistuvia ilmaiskierroksia, korkeampia kotiutusrajoja ja etuoikeutettua tukea. Nauti räätälöidyistä tarjouksista, nopeammasta käsittelystä ja eksklusiivisista palkintoarvonnoista edetessäsi - etuja ja joustavia palkintoja aktiivisille pelaajille.

Täydennyskampanja

Reload on Barz: saat 25 % uudelleenlatausbonuksen enintään €100 sekä jopa 50 ilmaiskierrosta valituissa kolikkopeleissä vähintään €20 talletuksella. Bonusvaroilla on 40-kertainen kierrätysvaatimus; tutustu täydellisiin ehtoihin pelien panososuuksista ja voimassaoloajasta.

Usein kysytyt kysymykset

Miten rekisteröidyn tilille?

Napsauta sivuston Join- tai Sign Up -painiketta, täytä rekisteröintilomake henkilö- ja yhteystiedoillasi sekä luo käyttäjänimi ja salasana, ja hyväksy ehdot. Saatat joutua vahvistamaan sähköpostiosoitteesi tai puhelinnumerosi ennen kuin voit tallettaa ja pelata.

Mitä maksutapoja voin käyttää talletuksiin ja nostoihin?

Yleisiä vaihtoehtoja ovat Visa- ja MasterCard-debitkortit, Apple Pay, MuchBetter, Neteller, Skrill, PayPal, Paysafecard, Trustly ja pankkisiirto. Saatavilla olevat maksutavat riippuvat alueestasi, ja kassa näyttää, mitkä vaihtoehdot ovat käytettävissä tililläsi.

Miten nostan voittoni ja kuinka kauan se kestää?

Pyydä nosto kassalta, ja maksu palautetaan yleensä aiemmin käytetyn maksutavan kautta, jos se on mahdollista. Nostoissa on usein noin £/€20 minimivaatimus, ne käsitellään sisäisesti yleensä 24–48 tunnissa ja sen jälkeen maksun saaminen kestää vielä maksuntarjoajasta riippuen.

Täytyykö minun suorittaa tilivahvistus?

Kyllä, tilivahvistus vaaditaan ennen suuria nostoja ja osana rahanpesunestotarkastuksia. Sinua voidaan pyytää lataamaan henkilöllisyystodistus, osoitetodistus ja todiste maksutavasta, ja vahvistusaika vaihtelee mutta yleensä se valmistuu muutamassa päivässä.

Voinko pelata puhelimella ja onko sovellusta?

Koko pelikirjasto on saatavilla mobiiliselaimen kautta ja optimoitu älypuhelimille ja tableteille, joten useimmille pelaajille latausta ei tarvita. Joillekin alustoille voi olla tarjolla natiivisovellus, mutta responsiivinen verkkosivusto tarjoaa samat keskeiset ominaisuudet, kuten live-kasinon ja tilinhallinnan.

barz.casino kuuluu ja sitä operoi White Hat Gaming Limited, Maltalla rekisteröity yhtiö (Company No. C73232). Operaattori hallinnoi useita verkkokasinobrändejä.

barz.casino:llä on Malta Gaming Authorityn myöntämä ja säätelemä lisenssi MGA/B2C/370/2017, ja sitä valvoo myös UK Gambling Commission (Account No. 52894). Se toimii näiden viranomaisten edellyttämien standardien mukaisesti.

barz.casino noudattaa KYC- ja AML-tarkastuksia, käyttää SSL-salausta ja auditoituja satunnaislukugeneraattoreita (RNG) sekä tarjoaa vastuullisen pelaamisen työkaluja ja pelaajatukea. Sivusto korostaa läpinäkyvyyttä, turvallisuutta ja reilua peliä lisenssiensä puitteissa.

Tervetuliaisbonus:

100% jopa $1,100 + 250 ilmaiskierrosta

Lunasta bonus
Kirjaudu sisään Rekisteröidy